Opinie

Ze względu na fakt, że dbamy o wysoką jakość usług i obsługi rodzin bardzo zależy nam, aby podzieli się Państwo z nami swoimi odczuciami na temat naszej pracy. Zakład pogrzebowy In Memoria swoją działalność opiera o wysoką jakość wykonywanej pracy. Za pozostawione opinie, a w szczególności za każde miłe słowo i docenienie naszych starań bardzo dziękujemy.

Dodaj opinię i oceń nas na:

Polub nas na facebooku:

Dodaj opinię na naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 19
Anna Anna napisał/a 5 czerwca 2022 o 11:00
Niespodziewane odejście bliskiej osoby wiąże się z wieloma problemami z jakimi do do tej pory nie przyszło mi się spotkać. Doradztwo we strony zakładu, szybki transport do innego mista , zangażowanie sprawiły że mogę polecić zakład IN Memoria.
Bartosz Bartosz napisał/a 27 maja 2022 o 11:08
Strata bliskiego jest najtrudniejsza chwila z jaką musimy się zmierzyć,nigdy nie jesteśmy na to gotowi . Chcielibyśmy bardzo podziękować firmie Im Memoria która zaopiekowała się nami w tak trudnych chwilach począwszy od dokumentacji , kremacji, organizacji ceremonii po zorganizowanie stypy. Profesjonalizm, Doświadczenie,Szacunek, ogromna Kultura Osobista . Dziękujemy Bardzo.
Wojciech Nowak Wojciech Nowak napisał/a 29 marca 2022 o 16:25
W raz z żoną poczuliśmy pełne zaangażowanie w powierzoną sprawę. Pan Filip na którego wsparcie można liczyć 24h na dobę. W pełni profesjonalne, serdeczne i ciepłe podejście. Pomimo trudnych okoliczności, życzę takiego podejścia do klienta wszystkim firmą. Nie tylko w branży pogrzebowej. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, aby on i jego bliscy byli uszanowani w tak trudnych chwilach jakimi jest odejście bliskiej osoby. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za otrzymane wsparcie oraz pomoc w trudnych chwilach.
KATARZYNA KATARZYNA napisał/a 23 marca 2022 o 22:33
IN MEMORIA to bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy . Bardzo miła obsługa ,we wszystkich formalnościach służą pomocą . Pan Filip nawet w tak ciężkich chwilach potrafi podnieść człowieka na duchu , bardzo pomocny i troskliwy, człowiek o wielkim sercu.
Marzena Sokołowska Marzena Sokołowska napisał/a 10 marca 2022 o 15:47
Z czystym serduchem Polecam In Memoria.Pełen profesjonalizm ,wsparcie w tak trudnych chwilach.Piękne pożegnanie i cała obsługa na 10.Pan Filip właściwy człowiek w danej dziedzinie.Polecam z czystym sercem…Pełna klasa,każdy zasługuje na takie pożegnanie.
Marzena Sokolowska Marzena Sokolowska napisał/a 19 lutego 2022 o 13:21
Pełen profesjonalizm ,rzeczowe podejście w pomocy i zaangażowanie,W pochówku zmarłej mi mamy.Z czystym sumieniem Polecam In Memoria.Dziękuje za wsparcie i otuchę .
Sława Grzechnik Sława Grzechnik napisał/a 16 stycznia 2022 o 11:50
Zakład Pogrzebowy "In Memoria" realizuje swoje usługi profesjonalnie z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. Organizacja pogrzebu jest zorganizowana i skoordynowana precyzyjnie oraz na wysokim poziomie. Pewien element usług był przygotowany na poziomie nawet wyższym niż bardzo bardzo dobry, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Polecam
Joanna Wiśniewska Joanna Wiśniewska napisał/a 13 stycznia 2022 o 19:35
Serdecznie dziękuję właścicielowi zakładu In Memoria za profesjonalizm i empatię podczas załatwiania koniecznych formalności związanych z pochówkiem mojej teściowej. Uroczystość pogrzebowa przeprowadzona była rzetelnie i z wielkim wyczuciem chwili, co w rezultacie dało poczucie godnego pożegnania bliskiej osoby. Polecam zakład In Memoria również za doskonałą organizację pogrzebu i okazywane wsparcie dla żałobników.
Marcin Rybarczyk Marcin Rybarczyk napisał/a 13 stycznia 2022 o 18:46
Pragnę gorąco polecić usługi firmy pogrzebowej In Memoria. Pan Filip bardzo pomógł w szybkim i profesjonalnym załatwieniu wszystkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową. Natomiast ludzkie podejscie co do samej ceremoni przerosło moje oczekiwania. Te chwile zawsze są ciężkie dla najbliższych , natomiast pełne szacunku i empatii podejscie pracowników i p. Filipa do osoby zmarłej jak i osób które przyszły pożegnać babcie było cudowne. Dzięki profesjonalnemu podejściu cała ceremonia była godnym pożegnaniem tak bliskiej mi osoby. Jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować wszystkim pracownikom.
Barbara Rybarczyk Barbara Rybarczyk napisał/a 12 stycznia 2022 o 18:09
Serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Wspaniała obsługa, wielka życzliwość, pełny profesjonalizm. Dzięki zaangażowaniu właściciela, wszystkie formalności załatwione zostały już w zakładzie pogrzebowym za co bardzo mu dziękuję. Wielkie podziękowania dla pracowników. Firma IN MEMORIA- godna polecenia.
Barbra Barbra napisał/a 12 stycznia 2022 o 10:10
Bardzo dziękuję za pomoc w trudnych chwila. Profesjonalizm w każdym punkcie. Polecam i dziękuję.
Klientka Klientka napisał/a 7 stycznia 2022 o 12:58
Zakład pogrzebowy In Memoria to firma z pełnym profesjonalizm,empatia, zrozumieniem, osobistym podejściem do danej sytuacji jaka jest pogrzeb bliskiej osoby, pracownicy pełen profesjonalizm, widać że znają się na swojej pracy. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, otuchę. Naprawdę polecam.
Tomasz K. Tomasz K. napisał/a 3 stycznia 2022 o 14:03
Zakład Pogrzebowy In Memoria z Rumii to najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać, bardzo profesjonalna pomóc, bogata oferta, pomoc pracowników i ogromne wsparcie, które było nam tak bardzo potrzebne po stracie naszego ukochanego tatusia. Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy. Stanęli na wysokości zadania, uroczystość była piękna i bardzo wzruszająca.
Rafał Rafał napisał/a 17 września 2021 o 09:14
Empatia, dyskrecja i profesjonalizm. Nieoceniona pomoc w tych najcięższych chwilach.
Aleksandra Aleksandra napisał/a 14 września 2021 o 09:53
Wraz z rodziną bardzo dziękujemy za tak profesjonalne przygotowanie pogrzebu babci. Wszystko poszło z godnie z planem. Pomoc właściciela dla dziadka była bardzo wzruszająca. Polecamy z czystym sercem
Alicja P. Alicja P. napisał/a 13 lipca 2021 o 13:37
Bardzo dziękuje wszystkim pracownikom, którzy zadbali o taką wspaniałą i godną obsługę pogrzebu. Jestem bardzo wzruszona, że okazaliście tyle empatii i zrozumienia dla mnie i całej mojej rodziny. Ostatnia droga mojego brata została zorganizowana z ogromnym szacunkiem. Jeszcze raz dziękuję.
Marta W. Marta W. napisał/a 5 lipca 2021 o 10:03
Dziękuję zakładowi In Memoria za organizację pięknej ceremonii pogrzebowej mojej Mamy. Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym wydarzeniem i w tym czasie potrzebna jest pomoc w organizacji wszystkich niezbędnych czynności, które są związane z ceremonią pogrzebu. Usługi pogrzebowe obejmują również wszelkie kwestie formalne, co jest niezwykle istotne w tak ważnym momencie.
Robert Górski Robert Górski napisał/a 22 czerwca 2021 o 08:01
Zakład In Memoria to miejsce z profesjonalną obsługą. Organizacja pochówku, ceremonia, a także wszystkie niezbędne formalności w stu procentach spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zakład w ofercie ma szereg dodatkowych akcesoriów, co sprawia, że wszystko jest wyjątkowo dopracowane.
Anita B. Anita B. napisał/a 16 czerwca 2021 o 08:00
Zakład pogrzebowy In Memoria w niezwykle rzetelny sposób organizuje cały proces związany z pochówkiem bliskiej osoby. Dzięki temu klient nie musi martwić się załatwianiem niezbędnych formalności, a także innymi zadaniami. Dzięki profesjonalizmowi zakładu możliwe jest skupienie się na tak ważnej chwili, jak pożegnanie bliskiego.