Opinie

Ze względu na fakt, że dbamy o wysoką jakość usług i obsługi rodzin bardzo zależy nam, aby podzieli się Państwo z nami swoimi odczuciami na temat naszej pracy. Zakład pogrzebowy In Memoria swoją działalność opiera o wysoką jakość wykonywanej pracy. Za pozostawione opinie, a w szczególności za każde miłe słowo i docenienie naszych starań bardzo dziękujemy.

Dodaj opinię i oceń nas na:

Polub nas na facebooku:

Dodaj opinię na naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
37 wpisów.
Tadeusz Dopka Tadeusz Dopka napisał/a 20 stycznia 2024 o 00:53
Polecam bardzo ten zakład pogrzebowy. W tak trudnym momencie dla mnie, w czasie organizowania pogrzebu mojej Mamy spotkałem się z dużym profesjonalizmem ze strony firmy. Wszystkie formalności były perfekcyjnie i błyskawicznie zorganizowane. Wyczuwałem bardzo dużą empatię i wsparcie w tym czasie. Serdecznie dziękuję za wszystko.
Zofia Jezierska Zofia Jezierska napisał/a 8 stycznia 2024 o 11:43
Polecam In Memoria z całego serca , przeogromne wsparcie i pełen profesjonalizm , w tych jak że trudnych chwilach . W razie jakich kolejek pytań pan dostępny pod telefonem 24 godziny na dobę . Serdecznie polecam
Magdalena Trebus Magdalena Trebus napisał/a 28 listopada 2023 o 17:27
Dwa razy korzystałam z usług w organizacji pogrzebu. Dziękuję bardzo za godną postawę w tych trudnych chwilach. Pełen profesjonalizm i super ekspresowe załatwienie wszystkich spraw związanych z pochowaniem bliskiej osoby. Posługa godna polecenia.
Ewa Lemanszek Ewa Lemanszek napisał/a 6 października 2023 o 22:09
In Memoria- ku pamięci - zostanie zawsze w Mej pamięci. Profesjonalizm w każdym momencie, w każdej chwili. Empatia w tak trudnych chwilach to wielki dar, który posiada Pan Filip... Spotkanie takich osób w tak trudnych chwilach to ogromny zaszczyt..... Dziękuję Panie Filipie i wszystkim pracownikom za ten czas...
Ewa Popowicz Ewa Popowicz napisał/a 22 lipca 2023 o 15:45
Spotkac Pana Filipa w tak trudnym czasie gdy odeszla moja mama to prawdziwe blogoslawienstwo od Pana Boĝa. Jestem bardzo wdzieczna Panu i calemu zespolowi z zakladu pogrzebowego za zorganizowanie przepieknego pogrzebu i za perfekcyjne zalatwienie wszystkich spraw dotyczacych pochowku. Pan Filip to super czlowiek obowiazkowy, pracowity i bardzo pomocny to balsam na otwarte rany. Dziekujemy z calego serca i zyczymy duzo zdrowia.
Piotr Milewski Piotr Milewski napisał/a 4 lipca 2023 o 15:25
Dziękuję Panu Filipowi. Profesjonalne podejście. Zajął się wszystkim.
Jolanta Żukowska Jolanta Żukowska napisał/a 31 maja 2023 o 12:25
Bardzo dziękuję firmie In Memoria z Rumi za piękną, godną i sprawną organizację pogrzebu mojego brata która odbyła się 11 maja 2023 r. In Memoria to dom pogrzebowy który wykazał się dużą życzliwością i profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Panie Filipie jeszcze raz pięknie dziękuję.
Rodzina Owczarek Rodzina Owczarek napisał/a 24 lutego 2023 o 18:49
Bardzo polecamy firme In Memoria. Profesjonalne, empatyczne i ludzkie podejscie do Rodziny, ktora znajduje się w zalobie. Babcia zmarla niespodziewanie, podczas pobytu nad morzem. Pan Filip zajal sie Nami kompleksowo, udzielil wielu cennych rad oraz przeprowadzil przez wszystkie etapy az do kremacji. Nastepnie, polecil i pomogl w kontakcie z zakladem pogrzebowy w Warszawie, ktory zajal sie pogrzebem w Naszym rodzinnym miescie. Bardzo serdecznie dziekujemy za wsparcie, zaangazowanie, okazane wspolczucie oraz pomoc we wszelkich aspektach organizacyjnych.
Czernik Bartosz Czernik Bartosz napisał/a 24 stycznia 2023 o 10:53
Polecam , firmę Filipa w 1000% w pełni profesjonalne podejście do klienta . Od wejścia do pochówku , dużo cennych rad . Pięknie wszystko zorganizowane i dopięte na ostatni guzik , jeżeli chcesz pożegnać bliską osobę w pięknej oprawie lepiej trafić nie mogłeś .
Anna Potrykus Anna Potrykus napisał/a 17 stycznia 2023 o 17:23
Jeśli pogrzeb może być piękny, to Pan Filip jest prawdziwym czarodziejem w tej kwestii. Z ogromnym wsparciem, współczuciem pomógł mi przejść przez ten trudny moment i pożegnać mojego synka. Był dostępny i oddany przez cały czas. Emanuje od Pana Filipa Wielka dobroć i chęć pomocy. Wręcz jednoczył się z bólem jaki mielibyśmy. Pełen profesjonalizm i oddanie w tym co robi. Z czystym sercem polecam tą firmę każdemu kto chce w wspaniały sposób pożegnać swoją bliską i kochaną osobę. Pan Filip pomaga z dobroci serca i w pełnym oddaniu. Cieszę się, że zajął się organizacją pogrzebu mojego syna nikt inny nie zrobiłby to lepiej niż on. Dziękuję Panie Filipie jest Pan wspaniałym człowiekiem.
Marek Jaguś Marek Jaguś napisał/a 14 stycznia 2023 o 10:01
W tych trudnych chwilach dla mnie i dla żony, uzyskaliśmy od Pana Filipa, pełny profesjonalizm na najwyższym poziomie w obsłudze i pochówku naszej Mamy i Babci. Osoba Pana Filipa jest dostępna od pierwszego spotkania w biurze Firmy IN MEMORIA aż do końca ceremonii na cmentarzu przez 24 godz. na dobę. Bardzo polecamy usługi Pana Filipa jego takt i wsparcie dla naszej rodziny.
Karina Bender Karina Bender napisał/a 18 listopada 2022 o 21:48
Strata bliskiej osoby jest jedną z najtrudniejszych przeżyć i niesie ze sobą duze wyzwanie .Chcemy polecić z całą odpowiedzialnością zakład pogrzebowy In Memoria . Pan Filip oraz jego współpracownicy w sposób profesjonalny zorganizowali pogrzeb naszego taty. Dziękujemy i z całego serca polecamy usługii firmy Pana Filipa .
Maciej Pohl Maciej Pohl napisał/a 23 października 2022 o 11:54
Z całą odpowiedzialnością polecam usługi firmy pogrzebowej In Memoria. Pan Filip stanął na wysokości zadania i z pełnym profesjonalizmem załatwił wszystkie sprawy związane z pogrzebem. Ponadto sama ceremonia pożegnaia brata przebiegła w sposób godny i dostojny. Gorąco polecam. Maciej
Maria Cesarska Maria Cesarska napisał/a 19 października 2022 o 10:20
17.10.2022 r. musiałam pożegnać się z moją mamą. A że już jestem w wieku , w którym biorę częściej udział w tak przykrych uroczystościach, więc żegnając moją mamę byłam bardzo zaskoczona, sposobem załatwienia spraw związanych z całą uroczystością w Zakładzie Pogrzebowym In Memoria w Rumii u Pana Filipa. Od początku było wszystko załatwione z szacunkiem , uroczystość była piękna, chociaż ja sobie życzyłam żeby była skromna. Był wspaniały ksiądz, trębacz, czas na pożegnanie przy piękniej muzyce, wystrój. Panie Filipie bardzo, bardzo Panu dziękuję.
Janusz Wysłouch Janusz Wysłouch napisał/a 25 sierpnia 2022 o 17:33
Profesjonalne podejście do klienta. Całość usług zabranie ciała z domu, przygotowanie do kremacji, organizacja kremacji i dostarczanie urny pod wskazany adres na najwyższym poziomie. Możemy z żoną polecić ten zakład pogrzebowy.
Beata Parzych Beata Parzych napisał/a 25 sierpnia 2022 o 17:03
In Memoria zaklad prowadzony orzez pana Filipa jest jednym z paru zakladow ktory traktuje cierpiaca rodzine z wyrozumieniem, sercem, troske o to aby rodzina chowajaca mogla pozegnac c sie z utracona osoba w godnym gescie z miloscia a nie tylko jako biznes Ja stracilam tate w piatek nagle i pan Filip pomogl zorganizowac wszystko w piorunujacym tepie abym mogla pochowac tate w poniedzialek. Wszystko od papierkowej sprawy do dowiezienia taty do kosciola, na pomnik, zielona trawa i krzeselka dla spoczynku dla slabszych osob. Po trabke i recytowany wiersz az do oczekiwania az rodzina byla gotowa odejsc z grobu. CALA ekipa pana Filipa wlaczajac jego z gracja obrocili trumne ktora nosili na barkach w bialych rekawicach . Utracenie taty jest najwieksza bolescia i pogrzeb jeszcze gorszy ale pan Filip odciazyl nasze zmartwienia troszeczke swoja niesamowota goraca obsluga. POLECAM bardzo dla Osob Ktore Stracily kochana osobe. Dziekujace Panu Rodzina Parzych
Ida Rosłoń Ida Rosłoń napisał/a 19 lipca 2022 o 11:42
Choroba taty spadła na nas wszystkich jak grom z jasnego nieba. Nikt się nie spodziewał, że taki młody mężczyzna, który powinien mieć przed sobą jeszcze wiele, wiele lat odejdzie tak niespodziewanie. Nie mieliśmy czasu przygotować się na ta chwile, pogodzić się z nią a co dopiero myśleć racjonalnie o uroczystości pożegnalnej. Tu z pomocą przyszli nam panowie z In Memoria. Pełni zrozumienia, współczucia i wsparcia doradzili, wysłuchali i znaleźli najlepsze rozwiązania nie tylko wizualne ale również finansowe. Uroczystość była piękna, a oprawa muzyczna jak i poetycka poruszyła by najtwardszy głaz. Tata był marynarzem i został pożegnany w najpiękniejszy z możliwych sposobów odpływając w swój ostatni rejs. Dziękujemy serdecznie
Paweł Bartnicki Paweł Bartnicki napisał/a 8 lipca 2022 o 12:17
W ostatnim czasie musieliśmy się zmierzyć z niezwykle trudnym i zarazem przykrym wydarzeniem jakim jest śmierć Ukochanej Osoby Męża oraz Ojca. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Zakładowi Pogrzebowemu IN MEMORIA z Rumi za pomoc, rzetelną informację i profesjonalną organizację, ale przede wszystkim za ogromną empatię i takt jaką nam okazali w tak bardzo trudnym dla na czasie co nie zawsze dla wszystkich w dzisiejszych czasach jest takie oczywiste. Serdecznie polecam. Z wyrazami szacunku Żona Anna oraz synowie Paweł i Maciej.
Anna Anna napisał/a 5 czerwca 2022 o 11:00
Niespodziewane odejście bliskiej osoby wiąże się z wieloma problemami z jakimi do do tej pory nie przyszło mi się spotkać. Doradztwo we strony zakładu, szybki transport do innego mista , zangażowanie sprawiły że mogę polecić zakład IN Memoria.
Bartosz Bartosz napisał/a 27 maja 2022 o 11:08
Strata bliskiego jest najtrudniejsza chwila z jaką musimy się zmierzyć,nigdy nie jesteśmy na to gotowi . Chcielibyśmy bardzo podziękować firmie Im Memoria która zaopiekowała się nami w tak trudnych chwilach począwszy od dokumentacji , kremacji, organizacji ceremonii po zorganizowanie stypy. Profesjonalizm, Doświadczenie,Szacunek, ogromna Kultura Osobista . Dziękujemy Bardzo.