Opinie

Ze względu na fakt, że dbamy o wysoką jakość usług i obsługi rodzin bardzo zależy nam, aby podzieli się Państwo z nami swoimi odczuciami na temat naszej pracy. Zakład pogrzebowy In Memoria swoją działalność opiera o wysoką jakość wykonywanej pracy. Za pozostawione opinie, a w szczególności za każde miłe słowo i docenienie naszych starań bardzo dziękujemy.

Dodaj opinię i oceń nas na:

google-logo-9834
header-logo-new

Polub nas na facebooku:

Dodaj opinię na naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 26
Karina Bender Karina Bender napisał/a 18 listopada 2022 o 21:48
Strata bliskiej osoby jest jedną z najtrudniejszych przeżyć i niesie ze sobą duze wyzwanie .Chcemy polecić z całą odpowiedzialnością zakład pogrzebowy In Memoria . Pan Filip oraz jego współpracownicy w sposób profesjonalny zorganizowali pogrzeb naszego taty. Dziękujemy i z całego serca polecamy usługii firmy Pana Filipa .
Maciej Pohl Maciej Pohl napisał/a 23 października 2022 o 11:54
Z całą odpowiedzialnością polecam usługi firmy pogrzebowej In Memoria. Pan Filip stanął na wysokości zadania i z pełnym profesjonalizmem załatwił wszystkie sprawy związane z pogrzebem. Ponadto sama ceremonia pożegnaia brata przebiegła w sposób godny i dostojny. Gorąco polecam. Maciej
Maria Cesarska Maria Cesarska napisał/a 19 października 2022 o 10:20
17.10.2022 r. musiałam pożegnać się z moją mamą. A że już jestem w wieku , w którym biorę częściej udział w tak przykrych uroczystościach, więc żegnając moją mamę byłam bardzo zaskoczona, sposobem załatwienia spraw związanych z całą uroczystością w Zakładzie Pogrzebowym In Memoria w Rumii u Pana Filipa. Od początku było wszystko załatwione z szacunkiem , uroczystość była piękna, chociaż ja sobie życzyłam żeby była skromna. Był wspaniały ksiądz, trębacz, czas na pożegnanie przy piękniej muzyce, wystrój. Panie Filipie bardzo, bardzo Panu dziękuję.
Janusz Wysłouch Janusz Wysłouch napisał/a 25 sierpnia 2022 o 17:33
Profesjonalne podejście do klienta. Całość usług zabranie ciała z domu, przygotowanie do kremacji, organizacja kremacji i dostarczanie urny pod wskazany adres na najwyższym poziomie. Możemy z żoną polecić ten zakład pogrzebowy.
Beata Parzych Beata Parzych napisał/a 25 sierpnia 2022 o 17:03
In Memoria zaklad prowadzony orzez pana Filipa jest jednym z paru zakladow ktory traktuje cierpiaca rodzine z wyrozumieniem, sercem, troske o to aby rodzina chowajaca mogla pozegnac c sie z utracona osoba w godnym gescie z miloscia a nie tylko jako biznes Ja stracilam tate w piatek nagle i pan Filip pomogl zorganizowac wszystko w piorunujacym tepie abym mogla pochowac tate w poniedzialek. Wszystko od papierkowej sprawy do dowiezienia taty do kosciola, na pomnik, zielona trawa i krzeselka dla spoczynku dla slabszych osob. Po trabke i recytowany wiersz az do oczekiwania az rodzina byla gotowa odejsc z grobu. CALA ekipa pana Filipa wlaczajac jego z gracja obrocili trumne ktora nosili na barkach w bialych rekawicach . Utracenie taty jest najwieksza bolescia i pogrzeb jeszcze gorszy ale pan Filip odciazyl nasze zmartwienia troszeczke swoja niesamowota goraca obsluga. POLECAM bardzo dla Osob Ktore Stracily kochana osobe. Dziekujace Panu Rodzina Parzych
Ida Rosłoń Ida Rosłoń napisał/a 19 lipca 2022 o 11:42
Choroba taty spadła na nas wszystkich jak grom z jasnego nieba. Nikt się nie spodziewał, że taki młody mężczyzna, który powinien mieć przed sobą jeszcze wiele, wiele lat odejdzie tak niespodziewanie. Nie mieliśmy czasu przygotować się na ta chwile, pogodzić się z nią a co dopiero myśleć racjonalnie o uroczystości pożegnalnej. Tu z pomocą przyszli nam panowie z In Memoria. Pełni zrozumienia, współczucia i wsparcia doradzili, wysłuchali i znaleźli najlepsze rozwiązania nie tylko wizualne ale również finansowe. Uroczystość była piękna, a oprawa muzyczna jak i poetycka poruszyła by najtwardszy głaz. Tata był marynarzem i został pożegnany w najpiękniejszy z możliwych sposobów odpływając w swój ostatni rejs. Dziękujemy serdecznie
Paweł Bartnicki Paweł Bartnicki napisał/a 8 lipca 2022 o 12:17
W ostatnim czasie musieliśmy się zmierzyć z niezwykle trudnym i zarazem przykrym wydarzeniem jakim jest śmierć Ukochanej Osoby Męża oraz Ojca. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Zakładowi Pogrzebowemu IN MEMORIA z Rumi za pomoc, rzetelną informację i profesjonalną organizację, ale przede wszystkim za ogromną empatię i takt jaką nam okazali w tak bardzo trudnym dla na czasie co nie zawsze dla wszystkich w dzisiejszych czasach jest takie oczywiste. Serdecznie polecam. Z wyrazami szacunku Żona Anna oraz synowie Paweł i Maciej.
Anna Anna napisał/a 5 czerwca 2022 o 11:00
Niespodziewane odejście bliskiej osoby wiąże się z wieloma problemami z jakimi do do tej pory nie przyszło mi się spotkać. Doradztwo we strony zakładu, szybki transport do innego mista , zangażowanie sprawiły że mogę polecić zakład IN Memoria.
Bartosz Bartosz napisał/a 27 maja 2022 o 11:08
Strata bliskiego jest najtrudniejsza chwila z jaką musimy się zmierzyć,nigdy nie jesteśmy na to gotowi . Chcielibyśmy bardzo podziękować firmie Im Memoria która zaopiekowała się nami w tak trudnych chwilach począwszy od dokumentacji , kremacji, organizacji ceremonii po zorganizowanie stypy. Profesjonalizm, Doświadczenie,Szacunek, ogromna Kultura Osobista . Dziękujemy Bardzo.
Wojciech Nowak Wojciech Nowak napisał/a 29 marca 2022 o 16:25
W raz z żoną poczuliśmy pełne zaangażowanie w powierzoną sprawę. Pan Filip na którego wsparcie można liczyć 24h na dobę. W pełni profesjonalne, serdeczne i ciepłe podejście. Pomimo trudnych okoliczności, życzę takiego podejścia do klienta wszystkim firmą. Nie tylko w branży pogrzebowej. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, aby on i jego bliscy byli uszanowani w tak trudnych chwilach jakimi jest odejście bliskiej osoby. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za otrzymane wsparcie oraz pomoc w trudnych chwilach.
KATARZYNA KATARZYNA napisał/a 23 marca 2022 o 22:33
IN MEMORIA to bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy . Bardzo miła obsługa ,we wszystkich formalnościach służą pomocą . Pan Filip nawet w tak ciężkich chwilach potrafi podnieść człowieka na duchu , bardzo pomocny i troskliwy, człowiek o wielkim sercu.
Marzena Sokołowska Marzena Sokołowska napisał/a 10 marca 2022 o 15:47
Z czystym serduchem Polecam In Memoria.Pełen profesjonalizm ,wsparcie w tak trudnych chwilach.Piękne pożegnanie i cała obsługa na 10.Pan Filip właściwy człowiek w danej dziedzinie.Polecam z czystym sercem…Pełna klasa,każdy zasługuje na takie pożegnanie.
Marzena Sokolowska Marzena Sokolowska napisał/a 19 lutego 2022 o 13:21
Pełen profesjonalizm ,rzeczowe podejście w pomocy i zaangażowanie,W pochówku zmarłej mi mamy.Z czystym sumieniem Polecam In Memoria.Dziękuje za wsparcie i otuchę .
Sława Grzechnik Sława Grzechnik napisał/a 16 stycznia 2022 o 11:50
Zakład Pogrzebowy "In Memoria" realizuje swoje usługi profesjonalnie z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. Organizacja pogrzebu jest zorganizowana i skoordynowana precyzyjnie oraz na wysokim poziomie. Pewien element usług był przygotowany na poziomie nawet wyższym niż bardzo bardzo dobry, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Polecam
Joanna Wiśniewska Joanna Wiśniewska napisał/a 13 stycznia 2022 o 19:35
Serdecznie dziękuję właścicielowi zakładu In Memoria za profesjonalizm i empatię podczas załatwiania koniecznych formalności związanych z pochówkiem mojej teściowej. Uroczystość pogrzebowa przeprowadzona była rzetelnie i z wielkim wyczuciem chwili, co w rezultacie dało poczucie godnego pożegnania bliskiej osoby. Polecam zakład In Memoria również za doskonałą organizację pogrzebu i okazywane wsparcie dla żałobników.
Marcin Rybarczyk Marcin Rybarczyk napisał/a 13 stycznia 2022 o 18:46
Pragnę gorąco polecić usługi firmy pogrzebowej In Memoria. Pan Filip bardzo pomógł w szybkim i profesjonalnym załatwieniu wszystkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową. Natomiast ludzkie podejscie co do samej ceremoni przerosło moje oczekiwania. Te chwile zawsze są ciężkie dla najbliższych , natomiast pełne szacunku i empatii podejscie pracowników i p. Filipa do osoby zmarłej jak i osób które przyszły pożegnać babcie było cudowne. Dzięki profesjonalnemu podejściu cała ceremonia była godnym pożegnaniem tak bliskiej mi osoby. Jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować wszystkim pracownikom.
Barbara Rybarczyk Barbara Rybarczyk napisał/a 12 stycznia 2022 o 18:09
Serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Wspaniała obsługa, wielka życzliwość, pełny profesjonalizm. Dzięki zaangażowaniu właściciela, wszystkie formalności załatwione zostały już w zakładzie pogrzebowym za co bardzo mu dziękuję. Wielkie podziękowania dla pracowników. Firma IN MEMORIA- godna polecenia.
Barbra Barbra napisał/a 12 stycznia 2022 o 10:10
Bardzo dziękuję za pomoc w trudnych chwila. Profesjonalizm w każdym punkcie. Polecam i dziękuję.
Klientka Klientka napisał/a 7 stycznia 2022 o 12:58
Zakład pogrzebowy In Memoria to firma z pełnym profesjonalizm,empatia, zrozumieniem, osobistym podejściem do danej sytuacji jaka jest pogrzeb bliskiej osoby, pracownicy pełen profesjonalizm, widać że znają się na swojej pracy. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, otuchę. Naprawdę polecam.
Tomasz K. Tomasz K. napisał/a 3 stycznia 2022 o 14:03
Zakład Pogrzebowy In Memoria z Rumii to najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać, bardzo profesjonalna pomóc, bogata oferta, pomoc pracowników i ogromne wsparcie, które było nam tak bardzo potrzebne po stracie naszego ukochanego tatusia. Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy. Stanęli na wysokości zadania, uroczystość była piękna i bardzo wzruszająca.