Formalności

akcesoria pogrzebowe rumia

Formalności urzędowe, które należy dopełnić przy okazji organizacji pogrzebu, mogą stanowić duże obciążenie dla Rodziny pogrążonej w żałobie. Dlatego Zakład Pogrzebowy IN MEMORIA z Rumi spieszy Państwu z pomocą we wszelkich kwestiach urzędowych. Po otrzymaniu upoważnienia od Rodziny Zmarłego pomagamy uzyskać niezbędne dokumenty w USC, ZUS oraz w innych instytucjach odpowiedzialnych za wypłatę zasiłku pogrzebowego.

Organizacja pogrzebu jest nie tylko trudna pod względem technicznym, ale przede wszystkim emocjonalnym. Szczególnie jeśli śmierć nastąpiła nagle lub na skutek nieszczęśliwego wypadku. Rozumiemy to i oferujemy kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie pożegnania zmarłego. Dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Jedyną koniecznością z Twojej strony jest dostarczenie do zakładu pogrzebowego Aktu Zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego.

Pogrzeb jest czasem pożegnań i towarzyszenia bliskiej osobie w jej ostatniej drodze – pozwól sobie i bliskim na spokojny czas żałoby. My zajmiemy się formalnościami.