Pogrzeby z trumną

akcesoria pogrzebowe rumia

Pogrzeby tradycyjne to ceremonie na które decyduje się nadal wielu Klientów zakładów pogrzebowych. W czasie tego typu pogrzebów cały czas obecna jest trumna z ciałem Zmarłego. Po uroczystości w kościele bądź sali pożegnań w uroczystym kondukcie odprowadzana jest do grobu, gdzie następuje pochówek.

Zakład Pogrzebowy IN MEMORIA organizuje pogrzeby z trumną na terenie całego Pomorza. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą.

W trudnym czasie żałoby i ostatecznej rozłąki z Bliskim trudno myśleć o organizacji pogrzebu i wszystkiego, co z nim związane. Warto powierzyć jego organizację zaufanemu zakładowi pogrzebowemu, którego pracownicy wiedzą, jak zorganizować pogrzeb tradycyjny, z dbałością o każdy szczegół.

Pogrzeb z zamkniętą trumną jest często wybierany przez bliskich, kiedy chcą, aby rodzina i znajomi zapamiętali zmarłego takim, jaki był za życia. Natomiast inni wybierają pogrzeb z otwartą trumną, aby pozwolić przybyłym na pożegnanie zmarłej osoby na końcu jej drogi. Pracownicy zakładu pogrzebowego In Memoria są otwarci na potrzeby Klientów i pomagają w ich realizacji.

Niezależnie od wyboru rodzaju pogrzebu nasi pracownicy sprawią, że Ty i Twoi bliscy będziecie mogli doświadczyć wspaniałego ostatniego pożegnania ze zmarłym.