Pogrzeby z motocyklem

Pogrzeb z motocyklem

Zakład pogrzebowy In Memoria w Rumi troszczy się o to, aby ostatnie pożegnanie było zawsze bardzo osobiste, niepowtarzalne, przygotowane w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli to tylko możliwe, czynimy wszystko, aby dostosować oprawę uroczystości tak, aby odpowiadały pasjom, zainteresowaniom, osobowości osoby zmarłej.

Motocykl, który towarzyszy konduktom żałobnym zmarłych, najczęściej będących za życia fanami motoryzacji, to jeden ze sposobów na taką właśnie spersonalizowaną ostatnią drogę. Motocykl ten może pełnić rolę karawanu, który przewozi urnę z prochami zmarłego. Nasz zakład pogrzebowy In Memoria w Rumi w swojej bogatej ofercie trumien posiada także urny w kształcie kasku motocyklisty.

Kondukt żałobny z udziałem motocykla ceremonialnego możliwy jest do wyboru nie tylko dla osób związanych za życia zawodowo lub hobbystycznie z jednośladami, ale dla wszystkich, którzy chcieliby, aby ich pogrzeb, pozostając niezmiennie na najwyższym poziomie usług, wyróżniał się spośród innych pod względem formy.

Pogrzeb z motocyklem
Pogrzeb z motocyklem