Opinie

Ze względu na fakt, że dbamy o wysoką jakość usług i obsługi rodzin bardzo zależy nam, aby podzieli się Państwo z nami swoimi odczuciami na temat naszej pracy. Zakład pogrzebowy In Memoria swoją działalność opiera o wysoką jakość wykonywanej pracy. Za pozostawione opinie, a w szczególności za każde miłe słowo i docenienie naszych starań bardzo dziękujemy.

Dodaj opinię i oceń nas na:

google-logo-9834
header-logo-new

Polub nas na facebooku:

Dodaj opinię na naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 28
Klientka Klientka napisał/a 7 stycznia 2022 o 12:58
Zakład pogrzebowy In Memoria to firma z pełnym profesjonalizm,empatia, zrozumieniem, osobistym podejściem do danej sytuacji jaka jest pogrzeb bliskiej osoby, pracownicy pełen profesjonalizm, widać że znają się na swojej pracy. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, otuchę. Naprawdę polecam.
Tomasz K. Tomasz K. napisał/a 3 stycznia 2022 o 14:03
Zakład Pogrzebowy In Memoria z Rumii to najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać, bardzo profesjonalna pomóc, bogata oferta, pomoc pracowników i ogromne wsparcie, które było nam tak bardzo potrzebne po stracie naszego ukochanego tatusia. Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy. Stanęli na wysokości zadania, uroczystość była piękna i bardzo wzruszająca.
Rafał Rafał napisał/a 17 września 2021 o 09:14
Empatia, dyskrecja i profesjonalizm. Nieoceniona pomoc w tych najcięższych chwilach.
Aleksandra Aleksandra napisał/a 14 września 2021 o 09:53
Wraz z rodziną bardzo dziękujemy za tak profesjonalne przygotowanie pogrzebu babci. Wszystko poszło z godnie z planem. Pomoc właściciela dla dziadka była bardzo wzruszająca. Polecamy z czystym sercem
Alicja P. Alicja P. napisał/a 13 lipca 2021 o 13:37
Bardzo dziękuje wszystkim pracownikom, którzy zadbali o taką wspaniałą i godną obsługę pogrzebu. Jestem bardzo wzruszona, że okazaliście tyle empatii i zrozumienia dla mnie i całej mojej rodziny. Ostatnia droga mojego brata została zorganizowana z ogromnym szacunkiem. Jeszcze raz dziękuję.
Marta W. Marta W. napisał/a 5 lipca 2021 o 10:03
Dziękuję zakładowi In Memoria za organizację pięknej ceremonii pogrzebowej mojej Mamy. Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym wydarzeniem i w tym czasie potrzebna jest pomoc w organizacji wszystkich niezbędnych czynności, które są związane z ceremonią pogrzebu. Usługi pogrzebowe obejmują również wszelkie kwestie formalne, co jest niezwykle istotne w tak ważnym momencie.
Robert Górski Robert Górski napisał/a 22 czerwca 2021 o 08:01
Zakład In Memoria to miejsce z profesjonalną obsługą. Organizacja pochówku, ceremonia, a także wszystkie niezbędne formalności w stu procentach spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zakład w ofercie ma szereg dodatkowych akcesoriów, co sprawia, że wszystko jest wyjątkowo dopracowane.
Anita B. Anita B. napisał/a 16 czerwca 2021 o 08:00
Zakład pogrzebowy In Memoria w niezwykle rzetelny sposób organizuje cały proces związany z pochówkiem bliskiej osoby. Dzięki temu klient nie musi martwić się załatwianiem niezbędnych formalności, a także innymi zadaniami. Dzięki profesjonalizmowi zakładu możliwe jest skupienie się na tak ważnej chwili, jak pożegnanie bliskiego.