Wieńce pogrzebowe Rumia

Oferujemy wieńce pogrzebowe Rumia tworzone z zarówno żywych, jak i sztucznych kwiatów. Każdorazowo specjaliści z naszej zaprzyjaźnionej kwiaciarni dopasują rodzaj i kolor wiązanek do indywidualnych preferencji Klientów. Każdy element florystyki pogrzebowej stanowi nieodłączny element pożegnalnej uroczystości. Kwiaty doskonale oddają piękno i kruchość ludzkiego życia. Uczestnictwo w ostatniej drodze bliskich wiąże się z możliwością okazania jej symbolicznego szacunku i podziękowania za to, co wniosła do naszego życia. Dzięki kwiatom będą Państwo mogli powiedzieć przepiękne do zobaczenia!

Opieka nad wieńcami

Oferujemy usługę opieki nad wieńcami pogrzebowymi, a także innymi akcesoriami i kompozycjami złożonymi na grobie Państwa bliskich. Jeśli zadeklarują Państwo taką chęć, to zawieziemy je także na cmentarz, wymienimy na nowe, świeższe itp. Prosimy o zgłoszenie potrzeb i oczekiwań naszym specjalistom, a my zrobimy dla Państwa co tylko będziemy mogli:

Wiązanki pogrzebowe z szarfą

Do najpopularniejszych kompozycji kwiatowych spośród oferty funeralnej należą niewątpliwie wiązanki pogrzebowe z szarfą mocowane na stojaku lub rączce. Pierwsze z nich na ogół zamawiają najbliżsi Zmarłego, tworząc nimi elegancką i gustowną ozdobę, która w trakcie mszy świętej lub pogrzebu świeckiego stoi tuż przy trumnie. Drugie z kolei – mniejsza i skromniejsze, to doskonały wybór dla dalszej rodziny i znajomych. Dołączona do obu wersji szarfa pozwala przekazać od siebie kojarzące się ze Zmarłym motto, ulubiony cytat lub po prosto pożegnalne hasło.

Kompozycje kwiatowe na urny

Jeśli Państwo jako bliscy Zmarłego lub on sam w ostatniej woli podjął decyzję o kremacji Zwłok, to informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty kwiaty dostosowane także do tej okazji. Przygotowujemy bowiem starannie wykonane kompozycje kwiatowe na urny, które mimo niewielkiego rozmiaru i ograniczonego pola zachwycają swoją prostotą i elegancją. Stroiki także wykonujemy z kwiatów sztucznych lub prawdziwych – w dowolnych rozmiarach oraz ułożeniach.

Stroiki i bukiety na cmentarz

Na Państwa specjalne zamówienie wykonujemy także stroiki i bukiety na cmentarz, które są idealnym wyjściem dla dalszych krewnych, znajomych z pracy czy dawno niewidzianych znajomych. To symboliczne, a zarazem piękne kompozycje, które pozwolą ostatni raz pożegnać zmarłego oraz oddać mu należytą cześć. Bukiety można złożyć zarówno przy trumnie, jak i przy urnie. Tworzone są ze świeżych lub sztucznych kwiatów i mogą przybrać niemal dowolną kompozycję.