In Memoria

Na czym polegają usługi pogrzebowe?

Do usług świadczonych przez profesjonalne zakłady pogrzebowe należą rozmaite czynności mające związek z kompleksową organizacją pogrzebu. Co ważne, ich zakres jest uzależniony od oferty danego zakładu, dlatego poszukując konkretnych usług, warto dowiedzieć się, czy są one oferowane w wybranym przedsiębiorstwie. Na czym polegają usługi pogrzebowe świadczone w naszym zakładzie pogrzebowym? Odpowiedź zawarliśmy w dalszej części tego artykułu.

Czym są zakłady pogrzebowe?

Na początek warto podkreślić, czym tak właściwie są zakłady pogrzebowe, w których kontekście stawianych jest bardzo dużo pytań. Najprościej tłumacząc – są to przedsiębiorstwa, które zajmują się świadczeniem usług mających związek z pochówkiem zmarłych. W związku z tym do zadań realizowanych przez zakłady pogrzebowe może należeć (w zależności od oferty wybranej firmy):

  • transport zwłok,
  • sprzedaż trumien i urn,
  • kremacja (albo pośrednictwo w jej zorganizowaniu),
  • oprawa muzyczna uroczystości pogrzebowej,
  • sprzedaż wiązanek kwiatów i wieńców,
  • dopełnienie formalności pogrzebowych w odpowiednich urzędach,
  • złożenie trumny bądź urny w grobie lub w grobowcu.

Usługi pogrzebowe – Rumia

Zakład pogrzebowy In Memoria świadczy kompleksowe usługi dla swoich klientów. W naszej ofercie znajdują się usługi pogrzebowe wykonywane w Rumi i okolicach mieszczące się w następujących kategoriach: pogrzeby z trumną, pogrzeby z urną, pogrzeby motocyklowe, transport zmarłych, formalności, akcesoria pogrzebowe i oprawa pogrzebu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwym zadaniem jest organizacja pogrzebu, dlatego z przyjemnością służymy Państwu swoją pomocą. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły na temat realizowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pojawiające się w tym zakresie pytania.